Kursy tańca

Taniec to naturalna forma ekspresji.

Nawet jeżeli myślisz, że to nie dla ciebie i wydaje ci się, że nigdy nie tańczyłaś lub nie tańczyłeś, to z pewnością zdarzyło ci się poruszać w takt muzyki – choćby małym palcem. Tak, to już taniec. Co prawda o niewielkiej ekspresji, ale taniec – bo tancerza w sobie ma każdy.

Taniec może być rozrywką, pasją życia lub sposobem zarabiania. Zawsze jednak niesie radość i może sprawiać wielką przyjemność. A przy okazji gimnastykuje ciało i umysł i to lepiej niż niejedne zajęcia fitness. Na dodatek tworzy poczucie bliskości i wspólnoty – z partnerem, partnerką i wszystkimi innymi współtańczącymi w klubie, na potańcówce czy choćby w parku pod gołym niebem, również przy muzyce na żywo. Taniec nie wybiera, łączy i zaprasza wszystkich.

Podobnie dzieje się w Por Fiesta Club. Kultywując tradycję zabaw tanecznych sięgającą klubów i kabaretów lat 20., 30. i 40. zeszłego wieku otwieramy przed tobą szeroki wachlarz regularnych kursów tanga argentyńskiego, flamenco, lindy hop, balboa, slow drag, samby brazil, forró i bachaty – czyli gorących rytmów południowych oraz swingu. Równocześnie zapraszamy na milongi i wieczory taneczne, a także na mniej oficjalne taneczne praktyki służące szlifowaniu umiejętności zdobytych na kursach.

Przyjdź, zobacz, weź udział w kursie, tańcz i poznawaj ciekawych ludzi – takich jak ty – w Por Fiesta Club. Sprawdź grafik i wybierz kurs dla siebie: