Puente de Tango
– intecambio entre las escuelas de tango puro –

Pierwsza w historii klubu wymiana międzyszkolna pomiędzy krakowskim Por Fiesta Club a sycylijską szkołą Estampa Porteña.  Wspólnie będziemy uczestniczyć w warsztatach tanga, zwiedzać nasze miasta oraz wieczorami tańczyć na milongach. W tak zwanym międzyczasie będą wspólne obiady, kolacje oraz niezliczone chwile na kawę i rozmowy.

Por Fiesta Club

wymiana szkolna & festivalito de tango puro 

8 – 10. 09. 2017 Kraków

Estampa Porteña

intercambio entre escuelas & festivalito de tango puro

4 – 7. 11. 2017 Catania

workshop & milongi & city tour

Kraków / Wrzesień 2017

Pierwsza, krakowska część już za nami. Wyszło pięknie. Były warsztaty tango puro, wieczorne milongi oraz spacery po Krakowie, w tym rejs po Wiśle z naszymi rodzimymi legendami w tle i milonguitą na statku. Wizytę naszych gości zakończyliśmy wspólną kolacją i iście południowym pożegnaniem na ulicy przed klubem.
Goście zachwyceni i wyczekują nas w Katanii. Było cudownie!

Teraz wybieramy się z rewizytą na południe Włoch w listopadzie, dokładnie w dniach 4-7.11. 

Sycylia / Listopad 2017

Nadszedł czas rewizyty. Cudowna podróż. I tym razem warsztaty tango puro, wieczorne milongi oraz spacery po Katanii oraz zwiedzanie malowniczych miasteczek Syrakuz i Taorminy. Zobaczyliśmy również Etnę, największy wulkan w Europie. Wizytę, podobnie jak w Krakowie, zakończyliśmy wspólną kolacją i wylewnym pożegnaniem. Z całego serca dziękujemy naszym Sycylijskim Tangueros, a zwłaszcza Malenie i Luisowi za tak serdeczną gościnę. Przywieźliśmy piękne wspomnienia.

Teraz planujemy kolejne tangowe podróże.

Przed nami kolejne Puente del Tango!

2018/07/12 02:36:59